Привітання ректора А.С. Даниленка з Днем знань

 

Шановні студенти, колеги!

Прийміть мої найщиріші вітання

з Днем  знань і початком нового навчального року!  

Щороку наша університетська родина радо приймає в свої обійми нових студентів, перед якими  відкривається дивовижний світ, повний можливостей безперервного вдосконалення своїх знань, творчих перемог і наукових звершень. Нехай  же новий навчальний рік буде цікавим і пізнавальним, успішним і плідним, хай принесе безліч цікавих відкриттів, знань і досягнень.

Мої окремі побажання шановним викладачам! Ваша праця неймовірно важка, бо в кожного свого вихованця ви вкладаєте серце і душу. Ви даєте їм знання і досвід, які стануть фундаментом у їхньому майбутньому професіональному і громадському житті. Бажаю вам міцного здоров'я, мудрості, сил і наснаги у здійснення всіх задумів і планів. Низький  вам уклін!

Сучасний світ змінюється дуже швидко і вимагає постійного оновлення знань. Людина, яка перестає вчитися, відстає від життя. Ось чому День знань – не просто важлива календарна дата, це  – свято всіх, хто прагне  розвитку, інноваційних перетворень, мріє побудувати  щасливу і  квітучу Україну!

У добру путь, за знаннями!

Мої окремі побажання майбутнім випускникам. Цей навчальний рік буде доленосним для кожного з вас. Відчуйте відповідальність, вирішуйте вже зараз, чого ви хочете досягти в житті. Пам'ятайте, що найблагородніша професія на землі -це професія хлібороба. Наш університет чекає на вас!

Від щирого серця вітаю всіх з початком нового навчального рокуДорогі першокласники, ви відправляєтеся в довгий і непростий похід за знаннями. Будьте сміливими і допитливими! Вас чекають дивовижні відкриття, нові друзі; з вами завжди буде поруч учитель, він ніколи не втомиться відповідати на ваші питання і прийде на допомогу, якщо вона знадобиться.

Кожний  навчальний рік  є доленосним для кожного з вас. Відчуйте відповідальність, вирішуйте вже зараз, чого ви хочете досягти в житті, сконцентруйтеся на підготовці до випускних іспитів. Нехай високі результати в школі допоможуть вам досягти поставлених цілей!

Високоповажні вчителя! Ви - не тільки провідники знань, а й вихователі душ. Завдяки вашій захопленості, творчому підходу Ви щепите малюкам любов до знань! Шановні батьки! Спасибі, що сьогодні ви ділите зі своїми дітьми радість зустрічі зі школою! Пам'ятайте, що Вас чекають тут не тільки в свята, цікавтеся життям своїх дітей, допомагайте їм. Пам'ятайте, ваші діти потребують вас!

 

Ректор, академік НААН   А.С. Даниленко